۱۴۰۰ شنبه ۳ مهر
English
صفحه اصلی
1400/04/03 دیدار رئیس اتاق اصناف شهرستان با فرماندار درمیان
دیدار رئیس اتاق اصناف شهرستان با فرماندار درمیان
دیدار رئیس اتاق اصناف شهرستان با فرماندار درمیان


به مناسبت یکم تیر ماه روز ملی اصناف رئیس اتاق اصناف شهرستان درمیان به همراه سرپرست نمایندگی صمت و کارکنان اتاق اصناف، با فرماندار درمیان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری درمیان، در این دیدار خدادادی رئیس اتاق اصناف شهرستان، از حمایت های فرماندار شهرستان درمیان از واحدهای صنفی شهرستان قدردانی کرد و افزود: بر اساس العمل جدید ابلاغی همه متصدیان اصناف مختلف باید چند سری دوره های آموزشی را جهت دریافت پروانه کسب و تمدید آن سپری کنند.

حسینعلی بخشی فرماندار شهرستان درمیان نیز ضمن قدردانی از صبوری اصناف و بازاریان محترم در مراحل اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: امروز و در این دوران که با جنگ اقتصادی و مقابله با شیوع کرونا ویروس را شاهد هستیم ؛ توانسته ایم در سایه تلاش و همدلی و همراهی مردم شریف و اصناف بزرگوار، شرایط کنونی را تا حدودی مدیریت و کنترل کنیم.

بخشی ادامه داد: این مقطع، مقطع سختی است و باید برنامه ریزی ها را به گونه ای انجام دهیم که مشکلات اقتصادی ضربات کمتری را به معیشت مردم وارد کند.

وی رمز رونق اقتصادی شهرستان را در تعامل و همفکری مجموعه دولت و اصناف عنوان کرد و گفت: هرجا در تصمیم گیری ها و اجرای دستورالعمل ها از همراهی مردم استفاده کردیم، موفق تر بوده ایم.

در پایان این دیدار فرماندار درمیان با اهدای لوح سپاس از خدمات و زحمات رئیس و کارکنان اتاق اصناف شهرستان تقدیر کرد.

روابط عمومی فرمانداری درمیان
 
 
تعداد بازدید: 504
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal