۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ دي
English
صفحه اصلی
1400/09/09 برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان درمیان
برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان درمیان
🗓 چهارشنبه 3 آذر 1400
برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان درمیان

این جلسه با حضور حسین خسروی نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در شورای اسلامی، حسینعلی بخشی فرماندار شهرستان درمیان، مولوی عبدالهی امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه و مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان درمیان در محل سالن کانون فرهنگی و هنری شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان درمیان در این جلسه خطاب به مدیران ادارات و مسئولین شهرستان درمیان گفت: همه باید در زمینه خدمت بی منت به مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام و انقلاب اسلامی بیش از پیش تلاش کنیم و در صورت صورتی که امکان انجام درخواست یا کاری که از طریق مردم به ادارات ارجاع داده می شود میسر نباشد باید با اقناع سازی مردم و افکار عمومی نسبت به شرایط موجود و تحریم های ظالمانه که پیامد آن کاهش شدید اعتبارات در حوزه های مختلف به خصوص حوزه های عمرانی و خدماتی بوده، مراجعین را راهنمایی کرده تا از شرایط موجود آگاهی یابند.
حسینعلی بخشی در ادامه از مدیران شهرستان درمیان خواست از تمام توان و اختیار سازمانی خود برای رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردم استفاده کنند تا خدای نکرده کار به نارضایتی و مراجعه مردم به فرمانداری جهت طرح موضوع، پیگیری و در نهایت دستور مستقیم شخص فرماندار نکشد این موضوع نه در شأن مردم و نه زیبنده یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار شهرستان درمیان باتشکر از اقدامات مهم و موثر بنیاد علوی در شهرستان خواستار ادامه حمایت ها و مساعدت ها از پیشرفت و تکمیل پروژه های عمرانی برای بهره مندی بیشتر مردم از مزایای این طرح ها شد.

وی همچنین به اقدامات انجام شده در شهرستان درمیان نظیر؛ تأسیس پلیس راه در شهرستان درمیان جهت کنترل عبور و مرور و کاهش تصادفات جاده ای، تأسیس اداره تعزیرات حکومتی جهت نظارت بیشتر بر عملکرد اصناف، کنترل وضعیت بازار و در نهایت افزایش رضایتمندی مردم و همچنین با پیگیری های انجام شده به زودی راه اندازی نمایندگی آب منطقه‌ای بصورت فعالیت دو روز در هفته جهت سهولت در دسترسی مردم به خدمات منطقه ای بخصوص در زمینه پاسخ به استعلامات اشاره کرد.

مولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه فرصت خدمت به مردم را یکی از بزرگترین موهبت های الهی برای مدیران و مسئولین شهرستان دانست که باید قدر این نعمت را دانسته و نهایت تلاش خود را در زمینه احسانی به مردم انجام دهند.

حسین خسروی اسفزار نماینده مردم شهرستانهای بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی تفکر و فرهنگ بسیجی را لازمه امروز مسئولین و مردم دانست و افزود با همت و کار جهادی بسیاری از مشکلات قابل حل و کارها قابل انجام است خسروی در ادامه از پیگیری های انجام شده در زمینه انتقال درخواست ها، مشکلات به مقامات عالی دولت و مجلس برای رفع مشکلات به عنوان مثال طرح مشکل سوخت مایع مردم شهرستان از طریق ملاقات با وزیر نفت خبر داد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان
 
 
تعداد بازدید: 116
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal