۱۳۹۹ شنبه ۱۰ آبان
English
صفحه اصلی
1399/07/24 برگزاری جلسه بررسی روند اجرای پروژه های بنیاد علوی در شهرستان درمیان
برگزاری جلسه بررسی روند اجرای پروژه های بنیاد علوی در شهرستان درمیان
🗓 پنجشنبه 24 مهر 1399
برگزاری جلسه بررسی روند اجرای پروژه های بنیاد علوی در شهرستان درمیان

🔻 جلسه بررسی روند اجرای پروژه های تدوین شده موضوع تفاهم نامه استانداری خراسان جنوبی با بنیاد علوی کشور در شهرستان درمیان با حضور خواجوی مدیرکل دفتر روستایی و شوراهای استانداری، فرماندار درمیان، نماینده شرکت اسکان به عنوان عامل اجرایی بنیاد علوی در شهرستان و سایر ادارات دارای پروژه مشارکتی با بنیاد علوی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.

🔻در این جلسه مطرح شد: از پروژه های پیشنهادی سند توسعه میان مدت شهرستان موضوع تفاهم نامه با بنیاد علوی از ابتدا تا کنون تعداد 5 ایستگاه دیجیتال و تعداد 6 زمین چمن مصنوعی با تخصیص اعتبار 2 میلیارد و 200 میلیون تومان اجرایی گردیده است، تعداد 6 ایستگاه دیجیتال جدید نیز در هفته آینده جانمایی و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد گردید.
🔻فرماندار درمیان با بیان اینکه کلنگ زنی مدرسه 6 کلاسه شهید شهریاری طبس مسینا که در هفته قبل با حضور استاندار خراسان جنوبی انجام شد و عملیات اجرایی آن آغاز شده است، بر تسریع در روند اجرای پروژه هایی که با مشارکت بنیاد علوی در شهرستان انجام می شود تأکید کرد وی در ادامه از اداره کل ورزش و جوانان خواست در زمینه اجرای تعهدات مشارکتی خود در زمینه احداث زمین های چمن مصنوعی و پروژه های دیگر جدیت و فعالیت بیشتری داشته باشد تا این پروژه ها در بازه زمانی تعیین شده به بهره برداری برسد.
حسینعلی بخشی افزود: بنیاد علوی در اجرای طرح نیروگاه های خورشیدی خانگی به متقاضیان کمک بلاعوض 10 میلیونی پرداخت خواهد کرد و تا کنون مبلغ 57 میلیارد و 500 میلیون تومان برای اجرای پروژه های سند توسعه میان مدت شهرستان درمیان توسط بنیاد علوی مصوب گردیده و بزودی برای اجرای پروژه ها پرداخت خواهد شد.
🔻 اسلامی نماینده شرکت اسکان نیز از واریز مرحله اول اجرای پروژه های مشارکتی ادارات شهرستان با بنیاد علوی طی هفته آنیده خبر داد.
 
 
تعداد بازدید: 128
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal