۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
English
صفحه اصلی
1395/12/11 چرخه صنعت طیور شهرستان درمیان با فعال سازی کشتارگاه صنعتی کامل می شود
چرخه صنعت طیور شهرستان درمیان با فعال سازی کشتارگاه صنعتی کامل می شود
فرماندار درمیان با اشاره به ضرورت فعالیت کشتارگاه صنعتی شهرستان گفت: چرخه صنعت پرورش طیور شهرستان درمیان با فعال سازی کشتارگاه صنعتی کامل می شود.
محمد بشیری زاده در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان درمیان اظهار کرد: با توجه به فعالیت 230  واحد پرورش طیور در شهرستان درمیان راه اندازی این کشتارگاه سهم بسزایی در اشتغال و شکوفایی اقتصادی شهرستان خواهد داشت.
وی با بیان اینکه این کشتارگاه ظرفیت ایجاد 48 فرصت شغلی جدید را دارد گفت: اشتغال را از مهترین دغدغه های دولت و مسئولان کشور عنوان کرد .
وی اضافه کرد: عملیات اجرایی کشتارگاه صنعتی درمیان با اعتبار 19میلیارد ریال با هدف ایجاد اشتغال و حمایت از تولید گنندگان این بخش در سال 92 به اتمام رسید که تاکنون غیرفعال بوده است.
فرماندار درمیان با اشاره به فعالیت شش واحد صنعتی در درمیان، اظهار داشت: 188 واحد صنعتی در این شهرستان نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند و در حال کسب پروانه هستند.
بشیری زاده افزود: همچنین 18 پروانه بهره‌برداری از معدن و 13 گواهی کشف معدن نیز در شهرستان درمیان وجود دارد.
وی افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه حمایت از تولید داخلی و رفع موانع تولید باید اقدامات سازنده و عملی در دستور کار مسئولان شهرستان قرار گیرد.
وی با اشاره به اشتغال عمده ای از جمعیت شهرستان در بخش کشاورزی تاکید کرد: توسعه بخش کشاورزی از مهترین محورهای تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان مرزی درمیان است.
 
 
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal