۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
English
صفحه اصلی
1395/12/08 مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است
مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است
فرماندار درمیان گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است
محمد بشیری زاده در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان درمیان اظهار کرد: حمایت از بخش تولید و تقویت این عرصه یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با قاچاق کالاست.
وی عنوان کرد: باید با تقویت پایه های تولید داخلی از ورود کالای قاچاق جلوگیری شود تا ضمن ایجاد اشتغالزایی و کمک به اقتصاد ملی موجب تحقق اقتصاد مقاومتی شود.
وی یادآور شد: قاچاق کالا پدیده ای نامیمون و یکی از آفت های اقتصادی است که مبارزه با آن باعث تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب می شود.
فرماندار درمیان گفت :از ابتدای امسال 411 مورد بازرسی از واحدهای صنعتی شهرستان و همچنین 23 گشت مشترک با ادارات مرتبط انجام شده است که در این راستا 2 پرونده به ارزش 2 میلیون و 230 هزار ریال تشکیل شده است
وی از راه اندازی کارخانه سیمان باقران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با راه اندازی این کارخانه برای 2 هزار و 500 نفر در شهرستان شغل ایجاد می شود.
وی با تاکید بر راه اندازی بازارچه گلورده شهرستان، افزود: راه اندازی این بازارچه در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه نقش موثری دارد.
فرماندار درمیان یادآور شد: حمایت از تولید ملی و خرید باعث ایجاد رونق اقتصادی می‌شود و با کمک به بخش تولید از بروز قاچاق جلوگیری می‌شود.
 
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal