۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۰ شهريور
English
صفحه اصلی
1395/12/08 مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است
مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است
فرماندار درمیان گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است
محمد بشیری زاده در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان درمیان اظهار کرد: حمایت از بخش تولید و تقویت این عرصه یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با قاچاق کالاست.
وی عنوان کرد: باید با تقویت پایه های تولید داخلی از ورود کالای قاچاق جلوگیری شود تا ضمن ایجاد اشتغالزایی و کمک به اقتصاد ملی موجب تحقق اقتصاد مقاومتی شود.
وی یادآور شد: قاچاق کالا پدیده ای نامیمون و یکی از آفت های اقتصادی است که مبارزه با آن باعث تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب می شود.
فرماندار درمیان گفت :از ابتدای امسال 411 مورد بازرسی از واحدهای صنعتی شهرستان و همچنین 23 گشت مشترک با ادارات مرتبط انجام شده است که در این راستا 2 پرونده به ارزش 2 میلیون و 230 هزار ریال تشکیل شده است
وی از راه اندازی کارخانه سیمان باقران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با راه اندازی این کارخانه برای 2 هزار و 500 نفر در شهرستان شغل ایجاد می شود.
وی با تاکید بر راه اندازی بازارچه گلورده شهرستان، افزود: راه اندازی این بازارچه در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه نقش موثری دارد.
فرماندار درمیان یادآور شد: حمایت از تولید ملی و خرید باعث ایجاد رونق اقتصادی می‌شود و با کمک به بخش تولید از بروز قاچاق جلوگیری می‌شود.
 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal