۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير
English
صفحه اصلی
1395/12/23 از ابتداي سال جاري؛2 هزار و 268  مورد بازرسي از نانوايي هاي درميان انجام شد
از ابتداي سال جاري؛2 هزار و 268 مورد بازرسي از نانوايي هاي درميان انجام شد
فرماندار درميان گفت: از ابتداي سال جاري 2 هزار و 268 مورد بازرسي از نانوايي هاي شهرستان درميان انجام شد.
محمد بشيري زاده در نشست كارگروه آرد و نان شهرستان اظهار كرد: در نتيجه اين بازرسي ها 9 پرونده تخلف به ارزش 17 ميليون و 945 هزار ريال تشكيل و به تعزيرات حكومتي ارسال شد.
وي با بيان اينكه در حال حاضر 63 نانوايي در شهرستان درميان فعاليت دارند افزود:از اين تعداد32 نانوايي شهري و مابقي روستايي مي باشد.
وي با بيان اينكه امسال درخواست 13 نانوايي يارانه‌اي و آزاد نيز داشته‌ايم افزود : همچنين 7 مورد ابطال پروانه كسب و 7 مورد انتقال پروانه كسب نانوايي انجام شده است.
فرماندار درميان با بيان اينكه نان از اهميت بالايي در سبد غذايي خانوارها برخوردار است و انجام مستمر بازرسي ها قطعا در افزايش كيفيت نان موثر است از تشديد بازرسي‌هاي صورت گرفته از نانوايي‌هاي اين شهرستان خبر داد.
بشيري زاده بازديد هاي مستمر و نظارت بر عرضه نان با كيفيت، رعايت نكات بهداشتي و رعايت ساعت پخت را از جمله وظايف اعضاي كارگروه آرد و نان شهرستان برشمرد و افزود: ارتقاي كيفيت پخت نان و رضايتمندي شهروندان درمياني مهترين هدف اين كارگروه است .
وي اظهار داشت: نان به عنوان قوت اصلي مردم از اهميت ويژه‌اي برخوردار است در اين راستا نظارت دقيق برعملكرد واحدهاي خبازي در سطح شهرستان از جمله اولويت‌هاي اين كارگروه است كه به جد در دستور كار قرار مي‌گيرد.
فرماندار درميان تصريح كرد: با توجه به اهميت موضوع آرد ونان در شهرستان بايد با دقت و نظارت كامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف كردن مشكلات، تعامل و اهتمام جدي صورت پذيرد.
بشيري‌زاده گفت: در صورتي كه به مسائل بهداشتي و افزودني‌هاي مجاز توجه شود بدون شك كيفيت نان بهتر خواهد شد و شاهد رضايت خاطر مردم خواهيم بود.
وي افزود: بايد در راستاي اجرايي شدن وظايف كارگروه از جمله ارتقاء كيفيت آرد و نان، مديريت مصرف آرد، آموزش نانوايان، فعال سازي تمامي پرسنل نظارتي و تشديد بازرسي‌ها توجه ويژه‌اي شود.
وي گفت: از ابتداي سال 6 نشست در زمينه آرد و نان تشكيل شده كه 48 مصوبه داشته و از اين تعداد 41 مصوبه اجرايي شده است.
 
 
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal