۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
English
صفحه اصلی
1397/12/22 برگزاري جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان
برگزاري جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان
به گزارش روابط عمومي فرمانداري درميان؛ جلسه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان به رياست محمد بشيري زاده فرماندار درميان و با حضور ساير اعضاء برگزار گرديد .
فرماندار درميان در كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان درميان از افزايش كشفيات كالاهاي قاچاق نظير گوسفند و سوخت در شهرستان خبر داد و افزود : از ابتداي سال 753 راس احشام و 20 هزار 111 قطعه مرغ قاچاق در شهرستان كشف شده اند.
محمد بشيري زاده با اشاره به رشد 253 درصدي كشف سوخت در شهرستان گفت : در سال گذشته 8 هزار و 270 ليتر سوخت كشف شده كه اين آمار در سال جاري 29 هزار و 170 ليتر انواع مواد سوختي است كه رشد 253 درصدي داشته است .
وي با تاكيد بر تشديد نظارت ها بر فروشندگي هاي مختلف مواد غذايي افزود : سهميه كالاهاي تعاوني به جهت رفاه حال مردم و كاهش قيمت ها در بازار اعلام ميشود و با هرگونه تخلف در توزيع بايد بصورت جدي برخورد شود.
فرماندار درميان به قيمت بالاي آرد در مرزهاي ايران اشاره و تاكيد كرد : نظارت بر توزيع دقيق سهميه نانوايي هاي شهرستان بايد ادامه يابد تا زمينه هيچ گونه سوء استفاده از اين كالاي اساسي در شهرستان بوجود نيايد.
 
گزارش تصويري:
 
 
 
تعداد بازدید: 312
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal