۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
English
صفحه اصلی
1397/12/21 بيست و يكمين جشنواره خيرين مدرسه ساز در درميان
بيست و يكمين جشنواره خيرين مدرسه ساز در درميان
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ؛ بيست و يكمين جشنواره خيرين مدرسه ساز در شهرستان درميان با حضور محمد بشيري زاده فرماندار درميان ، ائمه جمعه ، مسئولين ادارات و جمعي از خيرين نيك انديش برگزار گرديد.
فرماندار درميان در بيست و يكمين جشنواره خيرين مدرسه ساز شهرستان درميان با اشاره به تعهد3 ميليارد و 100 ميليون توماني خيرين از جشنواره قبلي اظهارداشت: با كمك خيرين نيك انديش اين مبلغ وصول شده و فعاليت‌هاي خوبي در امر مدرسه‌سازي، مدرسه ياري و مدرسه داري صورت گرفته است.
محمد بشيري زاده گفت: در اين شهرستان مدارس زيادي باهمت خيرين ساخته شده است اما همچنان نيازمند همكاري اين قشر فرهيخته در اين امر هستيم تا بتوانيم همه كلاس‌هاي درسي كه در كانكس برگزار مي‌شود سامان‌دهي كنيم.
فرماندار درميان با اشاره به كمبود شديد فضاي آموزشي در برخي نقاط شهرستان افزود: خيرين مدرسه ساز با سهيم شدن در ساخت مدارس نقش مهمي در فراهم كردن زمينه تعليم و تربيت جوانان منطقه دارند.
وي با اشاره به اينكه حركت معنوي مدرسه سازي نياز به فرهنگ سازي دارد، گفت: بايد در اين راه همه مردم با هر توان مالي با خيرين مدرسه ساز همگام شوند تا مشكل فضاي آموزشي شهرستان كاهش يابد.
در ادامه مراسم، كلنگ احداث مدرسه 6 كلاسه دوره ابتدايي با اعتبار 2 ميليارد و 500 ميليون تومان با مساحت زير بنا500 متر در روستاي طاغان به زمين زده شد.
گزارش تصويري:
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal