۱۴۰۲ جمعه ۱۱ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/11/09 برگزاری جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز 1402 شهرستان
برگزاری جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز 1402 شهرستان
برگزاری جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز 1402 شهرستان درمیان
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان درمیان به ریاست فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان و با حضور مطلبی پورمعاون عمرانی فرمانداری، حسینی فرمانده انتظامی شهرستان ، بخشداران ، شهرداران تابعه و اعضای ستاد با موضوع مدیریت و برنامه‌ریزی سفرهای «نوروز 1402» برگزار شد.
در ابتدای جلسه شهسواری سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان به توضیح دستورالعمل های مدیریت سفر 1402 و کمیته های اجرایی این حوزه پرداخت .
فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان با اشاره به احادیث ائمه اطهار پیرامون اهمیت و فواید سفر از مدیران شهرستان خواست برنامه های پیشنهادی خود را در جهت تسهیل و ایجاد رونق در سفر های نوروزی را به فرمانداری اعلام نمایند و تمامی تلاش خود را در جهت خدمت به گردشگران و مسافرین انجام دهند
ایشان نوروز را ظرفیت مناسبی جهت معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان دانست و برنامه ریزی جهت ایجاد درآمد های پایدار در روستاهای هدف گردشگری را جزء وظایف دستگاه های اجرایی به ویژه میراث فرهنگی دانست و آماده سازی ورودی شهرستان و معرفی این ظرفیت ها در آن مجموعه را بسیار با اهمیت دانست.
فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان درمیان استفاده از ظرفیت فضای مجازی جهت معرفی شهرستان را ضروری دانست و معرفی یکایک ظرفیت های شهرستان در طول نوروز 1402 از سیمای استان را خواستار شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان درمیان با اشاره به تقارن نوروز با ماه مبارک رمضان ،خواستار حفظ شئونات این ماه مبارک شد و از بخشداران و نیروی انتظامی خواست در ایام نوروز با ساخت و ساز های غیر مجاز به شدت برخورد کنند.
تعداد بازدید: 555
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal