۱۴۰۰ شنبه ۲۸ فروردين
English
صفحه اصلی
1399/12/16 برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان درمیان
برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان درمیان
🗓 دوشنبه 11 اسفند 99
برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان درمیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری درمیان جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان درمیان و با حضور معاون سیاسی فرمانداری، مسئولین ادارات و اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
شایان ذکر است جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان با محوریت بررسی و شرح وظایف ادارات در اجرای برنامه های فرهنگی در طی سال 98 در جهت کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار شد.
فرماندار شهرستان درمیان با اشاره به وجود معضلات تکدی گری، اعتیاد،طلاق و ...در شهرستان اظهار داشت: باید با برنامه ریزی های صحیح و حضور مستمر اکیپ جمع آوری متکدیان در راستای ساماندهی آنها و همچنین برگزاری کارگاههای آموزشی برای افراد در معرض اعتیاد و تقویت استحکام و بنیان خانواده بیشتر از پیش فعالیت داشته باشیم.
وی در ادامه به ضرورت مشارکت سازمانهای مردم نهاد در کارگروه اجتماعی تاکید و اهمیت و ضرورت کارگروه اجتماعی فرهنگی را یادآوری کرد و گفت‌: بدلیل تاثیر گذاری این کارگروه در پیشگیری از معضلات و آسیب های اجتماعی و تقویت ارزش ها و باورها، بر فعالیت و استمرار برنامه های فرهنگی و اجتماعی در شهرستان تاکید کرد.
فرماندار درمیان در ادامه افزود: جهت شناسایی آسیب های اجتماعی در جلسات کارگروه اجتماعی فرهنگی باید چالش های این حوزه مورد بررسی و برای پیشگیری از آن باید برنامه هایی تدوین گردد و در این ارتباط بر ظرفیت روحانیون، سازمانهای مردم نهاد و دانشگاه ها در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید نمود.

تجهیز، ساماندهی و پایش وضعیت نمازخانه های ادارات و نمازخانه های بین راهی برای استفاده راحت نمازگزاران در مسیرهای شهرستان از دیگر مواردی بود که در این جلسه بر رعایت مستمر آن توسط ادارات متولی تاکید شد.
 
 
تعداد بازدید: 131
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal